Praktyki zawodowe

Umowa o współpracy w zakresie organizacji praktyk zawodowych

Z przyjemnością informujemy o zawarciu umowy w zakresie organizacji praktyk zawodowych pomiędzy Północną Izbą Gospodarczą w Szczecinie – Zachodniopomorskim Klastrem Budowlanym, a Wydziałem Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie

Treść umowy znajduje się pod tym adresem

 

 

Administrator Projektu Budowlanego – Praktykant

Tebodin Poland jest firmą zajmującą się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Należymy do międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., zatrudniającej ponad 4900 inżynierów w ponad 20 krajach świata, będącej częścią Bilfinger SE - międzynarodowej grupy z ponad 60.000 pracownikami na całym świecie.

 

W związku z realizowanym projektem w Szczecinie poszukujemy osób na stanowisko:

 

 

Administrator Projektu Budowlanego – Praktykant

(Szczecin)

 

Wymagania:

·       Wykształcenie, co najmniej średnie (preferowany student kierunku związanego z budownictwem)

·       Dobra znajomość języka angielskiego

·       Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office

·       Znajomość obsługi urządzeń biurowych

·       Natychmiastowa możliwość podjęcia pracy

 

Zakres obowiązków:

 

·       Prowadzenie spraw kancelaryjnych związanych z projektem

·       Tłumaczenie dokumentów

·       Przygotowywanie protokołów z narad

·       Organizowanie spotkań

·       Kontrola obiegu dokumentacji projektowej

·       Praca w pełnym wymiarze czasu

 

Oferujemy:

 

·         Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

·         Wynagrodzenie dostosowane do stanowiska Praktykant 

·         Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na początek na okres 3 m-cy

·         Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·         Zdobycie doświadczenie praktycznego na ciekawym projekcie

 

 

Aplikacje prosimy kierować na adres recruitment.PL@tebodin.com z zaznaczeniem w tytule maila „Administrator Projektu – praktyki/Szczecin””. Aplikacje przyjmujemy do 15 maja 2015r. 


Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w XIV edycji konkursu o staż w biurze architektonicznym firmy VELUX w Danii.

 

Rekrutacja już ruszyła! Aplikacje można nadsyłać do 7 czerwca 2015 roku. W tym terminie studenci zainteresowani udziałem w konkursie powinni przesłać mailem na adres
m.kupska-kupis@velux.com oraz agnieszka.szwarczewska@velux.com odpowiednie dokumenty zawierające: list motywacyjny, Curriculum vitae, list polecający przedstawiciela wydziału oraz portfolio ze swoim dorobkiem. Szczegółowe informacje dotyczące zasad ubiegania się o staż znajdują się na stronie www.velux.pl/profesjonalisci/architekci/studenci

 

Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszej części jury weryfikuje nadesłane aplikacje, a w drugiej przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne z autorami najlepszych zgłoszeń.

 

Nagrodą w konkursie jest dwumiesięczna praktyka studencka (3 sierpnia–30 września 2015) w biurze architektonicznym w głównej siedzibie firmy VELUX w Hørsholm koło Kopenhagi. Jest to szansa na uzyskanie cennej wiedzy na temat ekologicznych, energooszczędnych i wykorzystujących światło dzienne rozwiązań w architekturze. Stażysta przez dwa miesiące pracuje nad projektami realizowanymi przez biuro projektowe VELUX pod kierunkiem doświadczonych architektów.
W poprzednich latach laureaci konkursu uczestniczyli m.in. w przygotowaniu projektu modernizacji kopenhaskiego osiedla z lat 60. XX wieku, modernizacji szpitala w Chile czy projektu domu na wodzie w Amsterdamie.

Zwycięzca, oprócz możliwości odbycia dwumiesięcznego stażu, otrzymuje również pokrycie kosztów wyjazdu oraz pobytu, a także niewielkie kieszonkowe.

 

Harmonogram konkursu przedstawia się następująco:

 

§  7 czerwca 2015:           zakończenie przyjmowania zgłoszeń

§  17 czerwca 2015:          rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami

§  24 czerwca 2015:          ogłoszenie wyników rekrutacji

§  3 sierpnia – 30 września 2015:   staż w biurze architektonicznym VELUX w Danii


MULTI Projekt przyjmie na praktykę

Firma MULTI Projekt ul. Zabużańska 38, Szczecin- chętnie przyjmie na praktykę 3-4 studentów/studentki kierunku budownictwa już od 1.03.2015, kontakt: 91-483 11 00 lub z kierownikiem praktyk dr A. Siewiera


UWAGA STUDENCI!!!

  obecnie bardzo pilnie poszukuje 2 studentów na praktykę firma CALBUD - proszę o wcześniejszy kontakt ze mną osobiście (mile widziane osoby z dobrą znajomością ekonomiki- kosztorysowania i ofertowania).

dr inż Agnieszka Siewiera email: ps-asiewiera@wp.pl