Business Cafe 07.05.2018 10:49

spotkanie z P.H. CALBUD Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o. o. w porozumieniu z Urzędem Miasta Szczecin realizuje wszelkiego rodzaju inicjatywy, mające na celu rozwinięcie lokalnego potencjału oraz budowanie pozytywnego wizerunku miasta.

Chcielibyśmy uhonorować firmy, które otrzymały Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Szczecin 2017 i organizujemy cykl spotkań z Laureatami przy aromatycznej kawie i w miłej atmosferze. Każde ze spotkań jest poświęcone jednej firmie. Naszym celem jest pokazanie młodym ludziom, w jak różnych branżach można odnieść sukces oraz zainspirowanie ich do wdrażania w życie i rozwijania swoich aspiracji. Tematyka spotkań o charakterze motywacyjnym będzie dotyczyła początków działalności firmy, trudności i sukcesów, zostaną również zaprezentowane produkty bądź usługi przedsiębiorstwa.

16.05.2018 r. o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie z P.H. CALBUD Sp. z o.o. w siedzibie firmy przy ul. Kapitańskiej 2, w Galerii Kapitańskiej. Firma CALBUD jest jednym z największych i najbardziej cenionych przedsiębiorstw budowlanych w Szczecinie. Istnieje od 1991 roku i ma na swoim koncie realizację ponad 200 obiektów w kraju oraz za granicą. Zarząd firmy CALBUD wychodzi naprzeciw studentom uczelni wyższych, traktując ich jak swoich potencjalnych inżynierów. Przedstawiciele firmy podzielą się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem, a także opowiedzą o blaskach i cieniach branży. Na spotkaniu będzie też można dowiedzieć się więcej na temat tak głośnego ostatnio projektu POSEJDON. Uczestnicy spotkań będą mieli możliwość zadawania pytań na nurtujące tematy dotyczące branży i prowadzenia własnego biznesu.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: j.wieczorek-tuleja@arms-szczecin.eu.

Z wyrazami szacunku,

Joanna Wieczorek-Tuleja