DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA 21 LISTOPADA 2019 19.11.2019 12:53

21 LISTOPADA 2019
Wydział Budownictwa i Architektury
Al. Piastów 50,  Szczecin

DMA i DMI jest organizowany przez miesięcznik „Builder” oraz Wydział Budownictwa i  Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

09.00 – 10.00         Rejestracja uczestników – hol główny, parter
                               strefa kariery/konsultacje branżowe – hol  przy sali nr 360
10.00 – 10.15         Powitanie uczestników Dnia Młodego Architekta i Inżyniera – Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny                         w Szczecinie oraz miesięcznik „Builder”

SALA NR 360, PIĘTRO I

10.15 – 10.45         „ARCHITEKTURA. ŁAD. PIĘKNO”
                               arch. Jacek Lenart, Współwłaściciel STUDIO A4 Spółka Projektowa z o.o.
10.45 – 11.05         „Rozwiązania hybrydowe: transparentność, energooszczędność, komfort”
                               Paweł Majchrowski, Kierownik ds. realizacji obiektowej, PONZIO Polska Sp. z o.o.
11.05 – 11.25         “Szklany wymiar architektury”
                               Monika Naczeńska Marketing Manager Saint-Gobain Building Glass Polska

11.30 – 12.00         strefa kariery/konsultacje branżowe - – hol  przy sali nr 360, piętro I

12.00 – 12.30         „Porównanie parametrów wybudowanego tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku i realizowanego tunelu                            pod cieśniną Świny w Świnoujściu”

Adam Łosiński, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Świnoujścia ds. budowy tunelu
12.30  - 12.50         „Ochrona przed hałasem i bezpieczeństwo pożarowe w obiektach halowych z lekką obudową”.

Piotr O.Korycki, Pełnomocnik Zarządu ds. Wdrożeń PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.
12.50 – 13.10         „Systemowe wieże podporowe VST na etapie prac rozbiórkowych po katastrofie budowlanej na Zamku                             Książąt Pomorskich w Szczecinie”, Paweł Różyło, Technolog, Peri Polska Sp. z o.o.
13.10  - 13.30         „Nowości technologiczne w budownictwie drogowym”, mgr inż. Sławomir Bednarz,
                               Kierownik Grupy woj. wielkopolskie i zachodniopomorskie, Strabag Sp. z o.o.
13.30 – 13.50         „Realizacja projektu kolejowego – LK 210 Szczecinek – Runowo Pomorskie”
                                Jacek Świderski, Koordynator ds. Promocji, NDI SA
13.50 – 14.15         „Nie taka komunikacja straszna...”, Agnieszka Jadwiszczok, HR Generalist, BIMObject Sp. z o.o.

Podczas DMA i DMI będą miały miejsce dodatkowo KONSULTACJE BRANŻOWE (hol  przy sali nr 360, piętro I): Jak zawsze będziecie mogli porozmawiać z architektami, inżynierami z wiodących firm wykonawczych i doradcami technicznymi z firm, poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są Wam potrzebne przy projektowaniu, zebrać specjalnie dla Was przygotowane materiały informacyjne i pomoce, porozmawiać o projektach, nad którymi obecnie pracujecie.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJACY UDZIAŁ W DMA i DMI
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie
się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji w dniu  wydarzenia w naszej rejestracji 21 listopada podczas DMI i DMA
(w holu głównym na parterze).

STREFA KARIERY (hol  przy sali nr 360, piętro I) Poznaj ofertę pracy, praktyk oraz staży Partnerów B4YE! Rozmowy kwalifikacyjne na gorąco! ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ: b4f.buildercorp.pl/Events/Details/105