Dzień Młodego Architekta i Inżyniera Budownictwa 31.10.2019 09:24

21 listopada 2019 r. na WBiA

Drodzy Studenci

Już 21 listopada na Wydziale Budownictwa i Architektury ZUT odbędzie się Dzień Młodego Architekta i Inżyniera Budownictwa. Wydarzenie jest organizowane w ramach współpracy z miesięcznikiem "Builder" przy ogólnopolskim programie edukacyjnym Builder for the Future.

W programie dnia wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez wybitnych inżynierów i architektów, reprezentujących największe firmy z branży budowlanej. Podczas wydarzenia będą także miały miejsce konsultacje branżowe. Będziecie mogli porozmawiać z architektami i inżynierami z wiodących firm wykonawczych i doradcami technicznymi z firm producenckich, poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są Wam potrzebne przy projektowaniu, zebrać specjalnie dla Was przygotowane materiały informacyjne i pomoce, porozmawiać o projektach, nad którymi obecnie pracujecie. W trakcie wydarzenia będziecie mogli zdobyć m. in. Szkicownik Młodego Architekta oraz Szkicownik Architekta APA Wojciechowski.

Będziecie także mogli poznać oferty pracy, praktyk oraz staży Partnerów Programu Builder for the Future. KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA.
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji w dniu 21 listopada podczas DMI i DMA.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ: b4f.buildercorp.pl/Events/Details/105

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB: www.facebook.com/events/530755627747189/

ZOBACZ PROGRAM: builder4future.pl/2019/10/30/dzien-mlodego-architekta-i-inzyniera/