Grant of Colour - konkurs dla studentów i młodych projektantów i architektów 24.03.2020 08:13

Szanowni Państwo,

3 lutego 2020 roku ruszył konkurs dla studentów i młodych projektantów i architektów Grant of Colour, organizowany przez firmę Tarkett. Z powodu zmian związanych z zagrożeniem epidemią koronawirusa COVID-19 postanowiliśmy dostosować konkurs do aktualnych realiów:

• Od 16.03.2020 udział w nim mogą wziąć wszyscy studenci architektury, architektury wnętrz oraz wzornictwa (I - V rok studiów) oraz absolwenci wyżej wymienionych kierunków, którzy nie ukończyli 31 roku życia.
  • Ułatwiliśmy również zadanie konkursowe udostępniając bazowe rzuty przestrzeni, których uczestnicy konkursu mogą użyć w swoich projektach.
  • Termin składania prac został wydłużony do 31.08.2020 roku.

Studenci oraz absolwenci, pragnący wziąć udział w konkursie, powinni zgłosić minimum jeden projekt poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.grantofcolour.pl

Projekty oceniać będzie znamienite grono jury w składzie: Dorota Sibińska (XY studio), Katarzyna Schmidt-Przewoźna (School of Form) oraz Katarzyna Klimek (architekt firmy Tarkett)