KONKURS DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW I INŻYNIERÓW MIESIĘCZNIKA BUILDER 06.03.2019 12:56

TERMIN PRZESUNIĘTY DO 10 MARCA!

Drodzy Studenci,

Zacznijcie semestr letni od KONKURSU Z WARTOŚCIOWYMI NAGRODAMI. Zespół Projektowy miesięcznika "Builder" czeka na Wasze prace na Konkurs dla Młodych Architektów i Inżynierów do 10 MARCA 2019. Projekty można zgłaszać do trzech zadań:

1. Detal architektoniczny/ Detal Inżynierski
2. Rzeka, która łączy (zadanie wspólne dla architektów i inżynierów)
3. Manifest Młodego Architekta/ Wyzwanie Młodego Inżyniera

Na pewno wiele razy tworzyliście projekty detali. Wykorzystajcie rozwiązania zaproponowane przez partnerów strategicznych Konkursu dla Młodych Architektów i Inżynierów i pokażcie swój niepowtarzalny detal. Jeśli macie gotowe projekty semestralne lub dyplomowe, to zgłoście je do zadania Manifest Młodego Architekta oraz Wyzwanie Młodego Inżyniera. Możecie także łączyć się w zespoły architektoniczno-inżynierskie i zgłaszać projekty nabrzeży po obu stronach rzeki połączonych dowolną formą komunikacji. Wszystkie prace zgodne z regulaminem zostaną wydane w specjalnej publikacji, a nagrodzone projekty będą promowane na łamach miesięcznika "Builder". Na najlepszych czekają nagrody pieniężne i możliwość zdobycia staży wśród wiodących firm z branży budowlanej oraz w najsłynniejszych biurach architektonicznych.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj:
buildercorp.pl/2018/10/09/najwazniejsze-informacje-o-kdma-2018/ lub:
buildercorp.pl/2018/10/09/najwazniejsze-informacje-o-kdmi-2018/
a jeśli macie pytanie techniczne prosimy o kontakt pod adresami: kolodziej@buildercorp.pl lub dziurska@buildercorp.pl

Prace zgłaszajcie na stronie: b4f.buildercorp.pl/Contest/Index