Konkurs International VELUX Award 2020 - ZMIANA TERMINU REJESTRACJI 25.03.2020 13:36

Informujemy studentów architektury o przesunięciu terminu rejestracji do IX edycji konkursu International VELUX Award 2020 na 15 kwietnia.

Uwaga studenci architektury!

Tylko do 15 kwietnia trwa rejestracja do IX edycji konkursu International VELUX Award. Przygotuj projekt inspirowany światłem dziennym i weź udział w prestiżowym konkursie. Na zwycięzców czekają cenne nagrody, a w jury zasiadają światowej sławy architekci.

Zarejestruj się już dziś! iva.velux.com

Już niewiele czasu zostało do zakończenia rejestracji w IX edycji konkursu IVA 2020.

Firma VELUX zaprasza studentów architektury do udziału w IX edycji największego międzynarodowego konkursu International VELUX Award 2020.

Pochwal się swoją kreatywnością, przygotuj projekt inspirowany światłem dziennym i zdobądź cenne nagrody! Zostań architektem przyszłości!

Termin rejestracji upływa 15 kwietnia 2020 roku

• Do konkursu można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo
  • W zespole mogą znaleźć się również studenci innych kierunków
  • Każdy zgłaszający się do konkursu student lub zespół powinien mieć swojego opiekuna naukowego
  • Rejestracja jest warunkiem uczestnictwa w konkursie

Znakomite jury

Prace studentów będzie oceniać światowej sławy jury, którego przewodniczącą została znana francuska architektka Odile Decq. Pozostali członkowie juty to: Sebastián Adamo (Argentyna), Nóra Demeter (Węgry), Juri Troy (Austria) i wiceprezes ds. Globalnego zarządzania produktem w VELUX, Martin Pors Jepsen (Dania).

Cenne nagrody

• Łączna pula nagród wynosi 30 000 euro. Nagrody otrzymują studenci oraz opiekunowie naukowi.
  • Rozstrzygnięcie konkursu globalnego oraz prezentacja laureatów podczas Światowego Festiwalu Architektury.

Motyw przewodni konkursu - rola światła dziennego w architekturze

Prace można zgłaszać w dwóch kategoriach: „Światło naturalne w budynkach” oraz „Badania nad światłem naturalnym”

Harmonogram konkursu

• 15 kwietnia 2020:  zamknięcie internetowej rejestracji uczestników
  • 15 czerwca 2020: ostateczny termin przesyłania projektów
  • lipiec 2020: ogłoszenie zwycięzców regionalnych
  • grudzień 2020: ogłoszenie zwycięzców globalnych

Polscy studenci już czterokrotnie odnieśli sukces w konkursie IVA!

Teraz czas na Ciebie!