Laureaci Konkursu o Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin-a za 2017 rok 12.03.2018 11:01

Nagrodę Główną przyznano:

Pani Idze Prüffer na pracę magisterską pt.: „Koncepcja rewitalizacji ulicy Kolumba w Szczecinie – Strategia działań wraz z przykładami sposobu kształtowania zabudowy” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Jarosława Bondara na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Wyróżnienia przyznano:

Pani Agacie Ruchlewicz na pracę magisterską pt.: „Adaptacja starej olejarni w Szczecinie na funkcję mieszkalno-usługową” wykonaną pod kierunkiem dr hab. inż. arch. Grzegorza Wojtkuna na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Panu Michałowi Czapiewskiemu na pracę magisterską pt.: „Palmiarnia w Szczecinie” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Jana Tarczyńskiego, prof. ZUT na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Pani Oldze  Konopliowej na pracę magisterską pt.: „Dworzec Górny" w Szczecinie – zagospodarowanie okolic Placu Zawiszy Czarnego” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Jarosława Bondara na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Panu Mariuszowi Zielińskiemu na pracę magisterską pt.: „Hotel 5-gwiazdkowy – Wieżowiec Szczecina” wykonaną pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Adama M. Szymskiego na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Panu Arturowi Górskiemu na pracę inżynierską pt.: „Projekt budynku informacji turystycznej wraz z ekspozycją panoram i map historycznych przy ul. Korsarzy w Szczecinie” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Krzysztofa Bizio na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Panu Mikołajowi Strzelczuk pt.: „Pawilon wystawowy” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Wojciecha Bala na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.