Spotkanie studentów z firmą Danwood w dniu 27 listopada, godz. 12:15-13:00, sala 356 25.11.2019 12:39

Prezentacja firmy, oferta i warunki zatrudnienia

Szanowni Studenci,

stało się już tradycją, że na naszym wydziale organizowane jest spotkanie z firmą Danwood (Danwood S.A.,ul. Brańska 132, 17-100 Bielsk Podlaski) przy okazji Targów Pracy.

Tematem spotkania, które jest zaplanowane na najbliższą środę (27 listopada) - godz. 12:15-13:00 w sali 356 będzie zainteresowanie przyszłych inżynierów budownictwa oraz inżynierii środowiska pracą w firmie Danwood S.A., jednym z liderów w budownictwie jednorodzinnym na terenie Niemiec. Firma aktualnie poszukuje inżynierów budowy ze znajomością języka niemieckiego do pracy w Niemczech, a także Austrii i Szwajcarii. Na spotkaniu będzie prezentacja firmy, a także oferta i warunki zatrudnienia.

Osoby prowadzące – Anna Tomaszewska-Skórska i Paulina Osakowicz, specjalistki ds. rekrutacji i rozwoju w firmie Danwood S.A.

dr inż. Teresa Rucińska, prodziekan ds. nauczania