Informacje bieżące WBIA

Warsztaty: Kreatywne podejście badawcze Design Thinking 19.04.2019 09:58

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii serdecznie zaprasza Doktorantów ZUT na dwudniowe spotkanie z metodyką myślenia projektowego, czyli design thinking, które odbędą się w dniach 26-27 kwietnia br.

Uczestnicy warsztatów poznają podstawy metodologii, dowiedzą się z jakich etapów się składa i z jakich narzędzi należy korzystać przy jej stosowaniu. Zdobyte informacje przetestują w praktyce projektując prototypowe rozwiązania. Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą wiedzieli jak dobrze rozpoznać problemy badawcze i potrzeby potencjalnych klientów, jak wygenerować ich rozwiązanie a następnie je przetestować. Metodyka ta jest szczególnie polecana przy pracy w zespołach interdyscyplinarnych nad rozwiązaniem konkretnego problemu natury edukacyjnej, społecznej czy biznesowej.

 

Warsztaty poprowadzi Paweł Żebrowski, kierownik Centrum Transferu Technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, metodyk i trener design thinking w SHOPA Design and Strategy w Bydgoszczy. Absolwent Uniwersytetów Szczecińskiego i Warszawskiego oraz Programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda w USA.

 

Warsztaty odbędą się w dniach: 26.-27.04.2019 r. (pierwszy dzień w godzinach 16:00 – 19:00, natomiast w drugi dzień w godzinach 9:00 – 15:00) w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

 

W celu rejestracji należy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy (dostępny również na naszej stronie internetowej) i do przesłać pocztą elektroniczną na adres: Agata.Skrobek@zut.edu.pl (skan podpisanego dokumentu) bądź złożyć w RCIiTT do 24 kwietnia 2019 r.

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.