Warsztaty modelarskie - naprawy makiet obiektów architektonicznych 03.12.2018 10:21

Prowadzone przez wybitnego architekta hiszpańskiego Fernando Menisa.

Warsztaty te poprzedzają wystawę twórczości F. Menisa w Berlinie, która rozpocznie się 7 grudnia w galerii AEDES Architecture Forum. Fernando Menis przyjechał do Szczecina, osobiście nadzorując prace nad makietami, co dla naszych studentów jest nie lada gratką i sposobnością niecodziennej współpracy. Warsztaty potrwają do końca tygodnia. Grupa współpracujących studentów (ok. 10-12 osób) zostanie zaproszona na otwarcie wystawy w Berlinie.

29 listopada odbył się bardzo ciekawy, inspirujący i ekspresyjny wykład pt. "Emocje i Rozum" dla naszych studentów i pracowników, wygłoszony przez gwiazdę światowej architektury: Fernando Menisa.
Wybitne realizacje i sposób podejścia do procesu projektowania stały się inspiracją nie tylko dla samych studentów ale i dla wielu uczestniczących w wykładzie wykładowców . Obiekty urzekają swą formą i znakomitym balansem pomiędzy architekturą i krajobrazem. Wspaniała frekwencja i organizacyjny sukces. Studenci zachwyceni postacią architekta oraz sposobnością osobistego poznania Mistrza i Jego dorobku.