XI Edycja KONKURSU Marszałka na Najlepszą Pracę Dyplomową 10.03.2020 10:09

Informujemy absolwentów ubiegłego roku oraz studentów, którzy szykują się do wyboru tematów swoich prac dyplomowych, że Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego organizuje coroczny Konkurs adresowany do absolwentów uczelni wyższych z terenu całej Polski na najlepszą pracę dyplomową tematycznie związaną z województwem zachodniopomorskim. Obecnie rusza XI już edycja tego Konkursu, a prace rozpatrywane są w trzech kategoriach tematycznych:

• planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne,
  • projektowanie architektoniczne,
  • architektura krajobrazu.

Celem nadrzędnym Konkursu jest prezentacja możliwych do zrealizowania rozwiązań projektowych i przekształceń przestrzennych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów,  którzy obronili swoje prace do końca 2019r., a których prace spełniają wymogi Konkursu. Przewidziane nagrody to kwota 4000 zł za nagrodę i 1000 zł za wyróżnienie.

Wszystkie dodatkowe informacje znaleźć można na naszej stronie internetowej w zakładce konkursy: rbgp.pl/konkursy/

Serdecznie zapraszamy do Konkursu.

Regulamin XI Edycja KONKURSU Marszałka na Najlepszą Pracę Dyplomową

Plakat XI Edycja KONKURSU Marszałka na Najlepszą Pracę Dyplomową