Zaproszenie na międzynarodowe warsztaty projektowe Mood for Wood w Poznaniu 16.05.2018 12:55

Projekt o nazwie Mood fo Wood to międzynarodowe warsztaty dla 45 –stu studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Węgier i Słowacji. Warsztaty odbędą się od 20 do 30 lipca br. w Poznaniu. Zaproszeni do Poznania studenci będą mieli za zadanie zaprojektować oraz samodzielnie wykonać w ramach określonego budżetu meble miejskie z drewna dla pięciu lokalizacjai na poznańskich blokowiskach.

Wierzymy, że projekt pozytywnie wpłynie nie tylko na społeczności lokalne, które są bezpośrednim odbiorcą projektów powstałych w trakcie warsztatów, ale także umożliwi nawiązanie przyjacielskich kontaktów i relacji między młodymi architektami i projektantami z naszego regionu.